ISACert – це один з провідних органів з аудиту, перевірки та сертифікації харчових та інших пов'язаних ланцюгів. ISACert забезпечує авторитетний аудит і сертифікацію послуг у 56 країнах світу на 5 континентах. Ми прагнемо проводити детальні і складні аудити на рівні, який відповідає очікуванням всіх зацікавлених сторін. Наші сертифікати визнані і прийняті на міжнародному рівні. Наші аудитори, досвідчені в харчовій промисловості, поєднують вимоги міжнародних стандартів і законодавства зі знанням місцевих умов і законодавства.

ISACert прагне забезпечити, щоб будь-який аудит ISACert сприяв обізнаності та насназі для покращення оцінюваної компанії. Ми вважаємо, що наш обов'язок не тільки оцінити організацію згідно з відповідним стандартом, але і супроводжувати її в подальшому покращенні ефективності системи менеджменту безпеки харчових продуктів в цілому.

Що ми можемо для Вас зробити?

Якщо ви бажаєте, щоб Ваші виручка і прибуток стійко зростали, Ви можете досягти цього лише шляхом встановлення довіри серед споживачів, роздрібних продавців, ресторанних мереж і світових виробників. У динамічному і мінливому світі харчового бізнесу найважливішим аспектом повсякденної роботи залишається постійним – постачання продуктів харчування, які задовольняють вимоги споживачів до безпеки, якості та стабільності. Для того, щоб завоювати довіру, необхідно підтримувати Ваші системи менеджменту безпеки харчових продуктів і менеджменту якості на рівні, що відповідає міжнародним стандартам і продемонструвати надійну сертифікацію. ISACert може сприяти розвитку Вашого бізнесу і виходу на нові ринки за допомогою наступних послуг:

  • Послуги з аудиту та сертифікації – Ми розуміємо Вашу роль у харчовому ланцюзі і можемо надати Вам послуги з аудиту та сертифікації відповідно до Вашої  бізнес-моделі. Наші послуги допоможуть Вам забезпечити безпечність та якість своєї продукції, поліпшити свої внутрішні процеси і, нарешті, допомогти Вам досягти нових ринків.

Якщо Ви постачаєте свою продукцію в роздрібну торгівлю, світовим виробникам і до ресторанних мережі і хочете задовольнити їхні специфічні вимоги до сертифікації, ми можемо запропонувати Вам аудит і сертифікацію згідно IFS, BRC, FSSC 22000 і Global GAP.

Якщо Ви хочете продемонструвати загальний рівень системи менеджменту безпеки харчових продуктів та менеджменту якості, ми можемо допомогти Вам в ISO 9001, ISO 22000 та HACCP. Так як ми прагнемо бути Вашим найкращим постачальником з аудиту та сертифікації в харчовій сфері, ми розробили своє портфоліо, щоб задовольнити всі специфічні потреби і можемо підтримати Вас також в MSC, UTZ, RSPO, GMP+, тощо.

  • Аудити постачальника – Ми також здійснюємо аудитів постачальника, пов'язані з якістю продукції, продовольчої безпеки та соціальної відповідності.
  • Тренінги – Щоб допомогти Вам краще зрозуміти необхідність аудиту та сертифікації, ми надаємотренінги по стандартам сертифікації, тренінги для внутрішніх аудиторів, корпоративні тренінги з якості та безпеки харчових продуктів.
  • Послуги щодо дотримання законодавства