ISACert пропонує Вам цілісний процес сертифікації BRC

Якість та безпека харчових продуктів є ключовими для Вас, як компанії, що працює в харчовій промисловості. Покупці вашої продукції вимагають гарантій прагнення компанії до якості та безпеки харчових продуктів. Чи в змозі Ви забезпечити ці гарантії і чи прийняті вони в усьому світі? Чи підтверджує це незалежна третя сторона? Чи вимагають Ваші клієнти від Вас докази сертифікації згідно стандарту BRC Food? Ви хочете, щоб Ваша компанія перевірялася добре зарекомендованим органом з сертифікації з досвідченими аудиторами, які знаються на Вашому бізнесі?

BRC Food був розроблений для визначення безпеки харчових продуктів, якості та експлуатаційних критеріїв, необхідних для виробництва харчових продуктів організації, для виконання зобов'язань щодо дотримання законодавства та захисту прав споживачів.

Стандарт є строгим і детальним, але легко зрозумілим. Він потребує здорового глузду, ризик-орієнтованого підходу, та надає Вам чіткий послідовний шлях до сертифікації.

ISACert спеціалізується в області сертифікації підприємств з виробництва продуктів харчування. ISACert аудитори є достатньо кваліфікованими, щоб об'єднати аудит з BRC Food з додатковими BRC модулями, такими як ASDA модуль, або іншими стандартами, такими як IFS Food.

Перебуваючи в тісному контакті з власником стандарту BRC, ми тримаємо Вас в курсі останньої інформації та інтерпретації стандарту, так що Ви будете повністю готові, коли буде проводитися аудит.

  •  Сертифікація BRC Food забезпечить Вашим клієнтам впевненість у Вашому керуванні програмами безпеки харчових продуктів і ланцюжками поставок.
  • Більш того, за рахунок підвищення безпеки харчових продуктів, стандарт також допоможе Вам зменшити кількість відходів, скарги, відкликів і відхилення продукції.
  • Ви будете мати поглиблену оцінку вашої системи якості та безпеки харчових продуктів за допомогою аудиторів ISACert компетентними в BRC.
  • Ваше підприємство буде відображатися в каталозі BRC, що надасть Вам більш широке визнання і створить більшу довіру клієнтів.
  • BRC Food визнається GFSI (Глобальна ініціатива з безпеки харчових продуктів), тому відповідає вимогам, зазначеним роздрібними торговцями, які забезпечують їм високий рівень захисту інтересів споживачів.
  • Ви будете мати більш низькі затрати та менші витрати часу, які необхідні для завершення перевірки постачальників

Глобальний стандарт BRC з безпеки харчових продуктів, а також Інтерпретаційна Настанова, підтримуючі публікації і додаткові ресурси є швидко і легко доступні через BRC товариство та онлайн BRC платформу.

Стандарт BRC Food застосовується тільки для підприємств харчової промисловості. Для логістичних компаній, компаній-виробників упаковки харчових продуктів, агентів і брокерів - доступні інші специфічні стандарти BRC. BRC розробила додаткові добровільні модулі для товарів, які продаються та ASDA, які перевіряються в поєднанні з BRC Food. Інші розробляються.

Будь ласка, зв'яжіться з ISACert (info@isacert.com.ua)  для отримання останньої інформації. Аудит і сертифікація згідно BRC Food проводиться під акредитацією ISACert BV, Еде, Нідерланди.

Стандарт BRC Food може застосовуватись у будь-якому процессі харчової промисловості, де використовується, обробляється або упаковується відкрита їжа. Це може бути процес, починаючи з первинних продуктів, таких як пакування свіжих продуктів і бойня, і до процесів оброблених, консервованих і готових до вживання продуктів.

Стандарт BRC Food був розроблений, щоб допомогти Вам встановити належну виробничу практику, в результаті Ви будете виробляти безпечну, законну продукцію, яка буде відповідати рівням якості, очікуваних Вашими клієнтами.

Чи повинні Ви використовувати BRC Food або інший стандарт як IFS Food або FSSC 22000, залежить, серед іншого, від вимог Ваших клієнтів.

Сертифікація відповідно до стандарту BRC Food може бути поєднана з іншими стандартами, такими як IFS Food, або FSSC 22000. Крім того, якщо ви постачальник ASDA, ISACert також може перевірити вашу організацію по модулю ASDA.

Зацікавлені? •  Пишіть на info@isacert.com.ua для запиту про надання інформації.

ISACert є провідним органом з аудитування, перевірки і сертифікації харчових продуктів і ланцюжків поставок, пов'язаних з продуктами харчування. ISACert забезпечує авторитетні аудиторські і сертифікаційні послуги по всьому світу. Ми проводимо докладні і складні перевірки на рівні, який відповідає очікуванням всіх зацікавлених сторін. Ми вважаємо, що наш обов'язок - не тільки оцінити наших клієнтів, які перевіряються згідно пов'язаних стандартів, але і вести їх до подальшого поліпшення їх показників безпеки харчових продуктів в цілому.