ISACert пропонує Вам цілісний процес сертифікації BRC

BRCGSЯкість та безпека харчових продуктів є ключовими для Вас, як компанії, що працює в харчовій промисловості. Покупці вашої продукції вимагають гарантій прагнення компанії до якості та безпеки харчових продуктів. Чи в змозі Ви забезпечити ці гарантії і чи прийняті вони в усьому світі? Чи підтверджує це незалежна третя сторона? Чи вимагають Ваші клієнти від Вас докази сертифікації згідно стандарту BRC Food? Ви хочете, щоб Ваша компанія перевірялася добре зарекомендованим органом з сертифікації з досвідченими аудиторами, які знаються на Вашому бізнесі?

BRC Зберігання та Дистрибуція забезпечує необхідний зв'язок між рядом виробничих стандартів BRC та кінцевим споживачем, роздрібним торговцем та компанією з організації громадського харчування. Стандарт призначений для забезпечення найкращої практики в галузі збереження і розподілу продуктів і сприяє постійному вдосконаленню експлуатаційної практики.

Стандарт є строгим і детальним, але легко зрозумілим. Він потребує здорового глузду, ризик-орієнтованого підходу та надає Вам чіткий послідовний шлях до сертифікації.

ISACert спеціалізується в області сертифікації підприємств по зберіганню і розподілу продуктів харчування. ISACert аудитори є достатньо кваліфікованими, щоб об'єднати аудит з BRC Зберігання та Дистрибуція з додатковими BRC модулями або іншими стандартами. Перебуваючи в тісному контакті з власником стандарту BRC, ми тримаємо Вас в курсі останньої інформації та інтерпретації стандарту, так що Ви будете повністю готові, коли буде проводитися аудит.

  • Якщо Ви вже визнаний світовий постачальник або знаходитесь в країні з ринком, що тільки формується, сертифікація на відповідність стандарту BRC Зберігання та Дистрибуція забезпечить Вашим клієнтам впевненість у Вашому керуванні програмами безпеки харчових продуктів і ланцюжками поставок.
  • Сертифікація у ISACert гарантує, що якість і безпека продукції під час зберігання та дистрибуції підтримуються, і що довіра клієнтів забезпечується шляхом проведення аудитів та сертифікацій.
  • Ваше підприємство буде відображатися в каталозі BRC, що надасть Вам більш широке визнання і створить більшу довіру клієнтів.
  • BRC Зберігання та Дистрибуція визнається GFSI (Глобальна ініціатива з безпеки харчових продуктів), тому відповідає вимогам, зазначеним роздрібними торговцями, які забезпечують їм високий рівень захисту інтересів споживачів.
  • Ви будете мати більш низькі затрати та менші витрати часу, які необхідні для завершення перевірки постачальників

Глобальний стандарт BRC Зберігання та Дистрибуція, а також Інтерпретаційна Настанова, підтримуючі публікації і додаткові ресурси є швидко і легко доступні через BRC товариство та онлайн BRC платформу.

Додаткові добровільні модулі охоплюють оптову торгівлю і послуги, у тому числі на договірне паркування, контроль якості продукції та утилізацію відходів.

Стандарт BRC Зберігання та Дистрибуція спеціально розроблений для компаній по зберіганню, оптовій торгівлі та/або розподілу продуктів харчування, споживчих товарів або упаковки. Для логістичних компаній, компаній-виробників упаковки харчових продуктів, підприємств харчової промисловості, агентів і брокерів - доступні інші специфічні стандарти BRC.

Будь ласка, зв'яжіться з ISACert (info@isacert.com.ua )  для отримання останньої інформації. Аудит і сертифікація згідно BRC Food проводиться під акредитацією ISACert BV, Еде, Нідерланди.

Стандарт був розроблений, щоб охопити всі види діяльності, які можуть вплинути на безпеку, якість і законність продукції, що зберігається і розподіляється, а також додаткових контрактних послуг, що надаються компаніями у сфері зберігання та дистрибуції. Стандарт не поширюється на інші важливі вимоги, що пред'являються до експлуатації зберігання і розподілу бізнесу - наприклад, здоров'я і безпеку, екологічних аспектів або етичні питання

Стандарт не поширюється на інші важливі вимоги, які висуваються до функціонування бізнесу у сфері зберігання та дистрибуції - наприклад, здоров'я і безпека, екологічні аспекти або етичні питання.

Чи повинні Ви використовувати BRC Зберігання та Дистрибуція або інший стандарт як IFS Logistics залежить, серед іншого, від вимог Ваших клієнтів.

Зацікавлені? •  Пишіть на info@isacert.com.ua для запиту про надання інформації.

ISACert є провідним органом з аудитування, перевірки і сертифікації харчових продуктів і ланцюжків поставок, пов'язаних з продуктами харчування. ISACert забезпечує авторитетні аудиторські і сертифікаційні послуги по всьому світу. Ми проводимо докладні і складні перевірки на рівні, який відповідає очікуванням всіх зацікавлених сторін. Ми вважаємо, що наш обов'язок - не тільки оцінити наших клієнтів, які перевіряються згідно пов'язаних стандартів, але і вести їх до подальшого поліпшення їх показників безпеки харчових продуктів в цілому.