BRC IOP – Глобальний стандарт для упаковки та пакувальних матеріалів

BRCGS

ISACert пропонує цілісний процес сертифікації BRC

Якість та безпека харчових продуктів є ключовими для Вас, як компанії, що працює в харчовій промисловості. Покупці вашої продукції вимагають гарантій прагнення компанії до якості та безпеки харчових продуктів. Чи в змозі Ви забезпечити ці гарантії і чи прийняті вони в усьому світі? Чи підтверджує це незалежна третя сторона? Чи вимагають Ваші клієнти від Вас докази сертифікації згідно стандарту BRC Food? Ви хочете, щоб Ваша компанія перевірялася добре зарекомендованим органом з сертифікації з досвідченими аудиторами, які знаються на Вашому бізнесі?

Фахівці з упаковки та безпеки продукції розробили стандарт BRC для упаковки та пакувальних матеріалів. BRC надає чіткий послідовний шлях до сертифікації, а також комплексну підтримку для Вашого старту. Стандарт є строгим і детальним, але легко зрозумілим. Він потребує здорового глузду, ризик-орієнтованого підходу, та надає Вам чіткий послідовний шлях до сертифікації.

ISACert спеціалізується в області сертифікації упаковки та пакувальних матеріалів підприємств, як Ваше. ISACert аудитори є достатньо кваліфікованими, щоб об'єднати аудит з BRC для упаковки та пакувальних матеріалів з додатковим Модулем Екологічної Обізнаності або іншими стандартами.

Перебуваючи в тісному контакті з власником стандарту BRC, ми тримаємо Вас в курсі останньої інформації та інтерпретації стандарту, так що Ви будете повністю готові, коли буде проводитися аудит.

  • Сертифікація BRC для упаковки та пакувальних матеріалів забезпечить Вашим клієнтам впевненість у Вашому керуванні програмами безпеки харчових продуктів і ланцюжками поставок.
  • Більш того, за рахунок підвищення безпеки харчових продуктів, стандарт також допоможе Вам зменшити кількість відходів, скарги, відкликів і відхилення продукції
  • Ви будете мати поглиблену оцінку вашої системи якості та безпеки харчових продуктів за допомогою аудиторів ISACert компетентними в BRC.
  • Ваше підприємство буде відображатися в каталозі BRC, що надасть Вам більш широке визнання і створить більшу довіру клієнтів.
  • Стандарт BRC для упаковки та пакувальних матеріалів визнається GFSI (Глобальна ініціатива з безпеки харчових продуктів), тому відповідає вимогам, зазначеним роздрібними торговцями, які забезпечують їм високий рівень захисту інтересів споживачів.

Глобальний стандарт BRC для упаковки та пакувальних матеріалів, а також підтримуючі публікацій і додаткові ресурси є швидко і легко доступні через BRC товариство та онлайн BRC платформу.

Стандарт BRC Упаковка може бути використаний будь-яким виробником пакувальних матеріалів для всіх видів продукції - від продуктів харчування до споживчих товарів. Для логістичних компаній, підприємств харчової промисловості, агентів і брокерів - доступні інші специфічні стандарти BRC.

BRC розробила додатковий добровільний модуль, модуль BRC Екологічної Обізнаності, як необов'язкове доповнення до стандарту BRC для упаковки та пакувальних матеріалів, з метою надання допомоги підприємствам, які в даний час на місці не мають системи управління навколишнім середовищем.

Стандарт BRC для упаковки та пакувальних матеріалів в даний час доступний на чотирьох мовах та розробляються додаткові переклади для подальшого поліпшення його розуміння й узгодженості.

Будь ласка, зв'яжіться з ISACert (info@isacert.com.ua ) для отримання останньої інформації.

Аудит і сертифікація згідно BRC BRC для упаковки та пакувальних матеріалів проводиться під акредитацією ISACert BV, Еде, Нідерланди.

Стандарт BRC для упаковки та пакувальних матеріалів може застосовуватись будь-яким виробником пакувальних матеріалів для всіх видів продукції - від продуктів харчування до споживчих товарів. Стандарт був розроблений, щоб допомогти Вам встановити належну виробничу практику, щоб Ви виробляли безпечні, дозволені законом продукти, які відповідають рівням якості, очікуваної Вашими клієнтами.

Чи повинні Ви використовувати стандарт BRC Упаковка або інший стандарт як FSSC Упаковка, залежить, серед іншого, від вимог Ваших клієнтів.

Зацікавлені? •  Пишіть на info@isacert.com.ua для запиту про надання інформації.

ISACert є провідним органом з аудитування, перевірки і сертифікації харчових продуктів і ланцюжків поставок, пов'язаних з продуктами харчування. ISACert забезпечує авторитетні аудиторські і сертифікаційні послуги по всьому світу. Ми проводимо докладні і складні перевірки на рівні, який відповідає очікуванням всіх зацікавлених сторін. Ми вважаємо, що наш обов'язок - не тільки оцінити наших клієнтів, які перевіряються згідно пов'язаних стандартів, але і вести їх до подальшого поліпшення їх показників безпеки харчових продуктів в цілому.