FSSC 22000 Packaging Materials

ISACert пропонує Вам цілісний процес сертифікації FSSC 22000 Пакувальні матеріали

fssc22000Ваш Замовник вимагає від Вас наявності дійсного сертифікатy, визнаного GFSI. Ви хочете виконати цю вимогу, але не застосовуєте детальні специфікації до Вашої системи безпеки харчових продуктів? Ви розробили спеціальну систему у відповідності з Вашою ситуацією і хочете довести, що безпека харчових продуктів добре захищена? Ви шукаєте орган з сертифікації з достатнім досвідом для оцінки ефективності Ваших заходів з управління та підтвердити Ваш вибір і рішення.

Схема FSSC 22000 Пакувальні Матеріали була розроблена спеціально для виробників харчових пакувальних матеріалів, які потрапляють в прямій або непрямий контакт з продуктами харчування. Стандарт - це повна схема сертифікації систем безпеки харчових продуктів на основі існуючих стандартів для сертифікації (ISO 22000, ISO 22003 та технічні характеристики для PRP сектора).

Виробникам харчових пакувальних матеріалів, які вже сертифіковані згідно ISO 22000, для задоволення цієї схеми сертифікації потрібен тільки додатковий огляд згідно технічних специфікацій для PRP сектора. Організації, які хочуть інтегрувати будь-яку із своїх систем управління, потрібно слідувати вимогам ISO 9001.

ISACert визнана і акредитована для забезпечення сертифікації по FSSC 22000 Пакувальні Матеріали.

Аудитори ISACert є досвідченими фахівцями і спеціально обрані тому, що вони добре знайомі з "найкращою практикою" у Вашій галузі.

 

  • Аудит і сертифікат ISACert гарантує, що Ваша система відповідає очікуванням Ваших замовників і громадськості – виробництву безпечних продуктів харчування
  • Сертифікат на відповідність FSSC 22000 Пакувальні Матеріали вказує на те, що система безпеки харчових продуктів організації відповідає вимогам, які викладені в цій схемі, і на те, що Ваша організація здатна підтримувати відповідність цим вимогам.
  • Застосовуючи стандарт FSSC 22000 Пакувальні Матеріали, Ваша компанія ефективно управляє ризиками і гарантує якість і безпеку Вашої продукції.
  • Сертифікація є найкращою основою для подальших дій з підтримки системи безпеки харчових продуктів і зобов'язань Вашої організації для постійного підвищення Вашої продуктивності.

Сертифікат FSSC 22000 Пакувальні Матеріали -  видається на три роки. На другий і третій рік проводяться наглядові аудити.

Схема документів FSSC 22000 Пакувальні Матеріали доступна для завантаження тут.

Аудит і сертифікація FSSC 22000 Пакувальні Матеріали проводиться під акредитацією ISACert BV, Еде, Нідерланди.

Стандарт FSSC 22000 Пакувальні Матеріали розроблений для сертифікації систем безпеки харчових продуктів організацій в харчовому ланцюзі, які займаються виробництвом харчових пакувальних матеріалів, що мають прямій або непрямий контакт з харчовими продуктами.

Стандарт FSSC 22000 особливо корисний для компаній, які не підпадають під конкретні вимоги, на відміну від інших сертифікаційних стандартів, визнаних GFS. Крім того, виробники, які мають досвід у сертифікації ISO, можуть отримати багато користі, обираючи FSSC 22000 Пакувальні Матеріали.

Чи повинні Ви використовувати FSSC 22000 Пакувальні Матеріали або інший стандарт (BRC Food або IFS Food), залежить, серед іншого, від вимог Ваших клієнтів.

Зацікавлені?  Надсилайте запит на info@isacert.com.ua для надання інформації

ISACert є провідним органом з аудитування, перевірки і сертифікації харчових продуктів і ланцюжків поставок, пов'язаних з продуктами харчування. ISACert забезпечує авторитетні аудиторські і сертифікаційні послуги по всьому світу. Ми проводимо докладні і складні перевірки на рівні, який відповідає очікуванням всіх зацікавлених сторін. Ми вважаємо, що наш обов'язок - не тільки оцінити наших клієнтів, які перевіряються згідно пов'язаних стандартів, але і вести їх до подальшого поліпшення їх показників безпеки харчових продуктів в цілому.