FSSC 22000 - Food

ISACert пропонує Вам цілісний процес сертифікації FSSC 22000

fssc22000Ваш Замовник вимагає від Вас наявності дійсного сертифікатy, визнаного GFSI. Ви хочете виконати цю вимогу, але не застосовуєте детальні специфікації до Вашої системи безпеки харчових продуктів? Ви розробили спеціальну систему у відповідності з Вашою ситуацією і хочете довести, що безпека харчових продуктів добре захищена? Ви шукаєте орган з сертифікації з достатнім досвідом для оцінки ефективності Ваших заходів з управління та підтвердити Ваш вибір і рішення.

Стандарт FSSC 22000 - це повна схема сертифікації систем безпеки харчових продуктів на основі існуючих стандартів для сертифікації (ISO 22000, ISO 22003 та технічні характеристики для PRP сектора). Виробникам, які вже сертифіковані згідно ISO 22000, для задоволення цієї схеми сертифікації потрібен тільки додатковий огляд згідно технічних специфікацій для PRP сектора. У разі, якщо Ви хочете інтегрувати будь-яку із своїх систем управління доступна FSSC 22000 Q-сертифікація. FSSC 22000-Q складається з комбінованої сертифікації FSSC 22000 та ISO 9001. ISACert визнана і акредитована для забезпечення сертифікації по FSSC 22000. Аудитори ISACert є досвідченими фахівцями і спеціально обрані тому, що вони добре знайомі з "найкращою практикою" у Вашій галузі.

  • Аудит і сертифікат ISACert гарантує, що Ваша система відповідає очікуванням Ваших замовників і громадськості – виробництву безпечних продуктів харчування
  • Сертифікат на відповідність FSSC 22000 Пакувальні Матеріали вказує на те, що система безпеки харчових продуктів організації відповідає вимогам, які викладені в цій схемі, і на те, що Ваша організація здатна підтримувати відповідність цим вимогам.
  • Застосовуючи стандарт FSSC 22000 Пакувальні Матеріали, Ваша компанія ефективно управляє ризиками і гарантує якість і безпеку Вашої продукції.
  • Сертифікація є найкращою основою для подальших дій з підтримки системи безпеки харчових продуктів і зобов'язань Вашої організації для постійного підвищення Вашої продуктивності.

Сертифікат FSSC 22000 -  видається на три роки. На другий і третій рік проводяться наглядові аудити.

Схема документів FSSC 22000 доступна для завантаження тут.

Аудит і сертифікація FSSC 22000 проводиться під акредитацією ISACert BV, Еде, Нідерланди.

Стандарт FSSC 22000 розроблений для сертифікації систем безпеки харчових продуктів організацій в харчовому ланцюзі, які обробляють або виробляють продукти тваринного походження, рослинні продукти, які швидко псуються, продукти з тривалим терміном зберігання, (інші) харчові інгредієнти, такі як добавки, вітаміни і біо-культури.

Стандарт FSSC 22000 особливо корисний для компаній, які не підпадають під конкретні вимоги, на відміну від інших сертифікаційних стандартів, визнаних GFS. Крім того, виробники, які мають досвід у сертифікації ISO, можуть отримати багато користі, обираючи FSSC 22000.

Чи повинні Ви використовувати FSSC 22000 або інший стандарт як BRC Food або IFS Food, залежить, серед іншого, від вимог Ваших клієнтів.

Certification according to the FSSC 22000 Food standard may be combined with other certification standards like IFS Food or BRC Food. For organizations wishing to integrate food quality management into the scope of their certification, FSSC 22000-Q certification has been available. FSSC 22000-Q consists of a combined FSSC 22000 and ISO 9001 certificate. / Сертифікація відповідно до стандарту FSSC 22000 Food може бути об'єднана з іншими стандартами, такими як IFS Food або BRC Food. Організації, які хочуть інтегрувати будь-яку із своїх систем управління, доступна сертифікація FSSC 22000-Q. FSSC 22000-Q складається з комбінованої сертифікації FSSC 22000 та ISO 9001.

Зацікавлені? •  Пишіть на info@isacert.com.ua для запиту про надання інформації.

ISACert є провідним органом з аудитування, перевірки і сертифікації харчових продуктів і ланцюжків поставок, пов'язаних з продуктами харчування. ISACert забезпечує авторитетні аудиторські і сертифікаційні послуги по всьому світу. Ми проводимо докладні і складні перевірки на рівні, який відповідає очікуванням всіх зацікавлених сторін. Ми вважаємо, що наш обов'язок - не тільки оцінити наших клієнтів, які перевіряються згідно пов'язаних стандартів, але і вести їх до подальшого поліпшення їх показників безпеки харчових продуктів в цілому.