GlobalG.A.P.

globalgap

ISACert пропонує Вам цілісний процес сертифікації GlobalG.A.P.

Якість, безпека харчових продуктів і соціальне забезпечення працівників є ключовими для Вашої компанії з виробництва фруктів, овочів або комбінованих культур. Покупці Вашої продукції вимагають гарантій прагнення компанії до якості, безпеки харчових продуктів, охорони навколишнього середовища і соціального забезпечення працівників. Чи в змозі Ви забезпечити ці гарантії і чи прийняті вони в усьому світі? Чи підтверджує незалежна третя сторона Ваше належне ведення сільського господарства? Чи вимагають Ваші клієнти від Вас докази сертифікації згідно стандарту GlobalG.A.P.? Ви хочете, щоб Ваша компанія перевірялася добре зарекомендованим органом з сертифікації з досвідченими аудиторами, які знаються на Вашому бізнесі?

GlobalG.A.P. є всесвітньою організацією з найважливішою метою: безпечне і стійке сільське господарство у всьому світі. Вона встановлює добровільні стандарти для сертифікації сільськогосподарської продукції по всій земній кулі - і все більше і більше виробників, постачальників і покупців гармонізують свої стандарти сертифікації, щоб відповідати GlobalG.A.P.

Стандарт GlobalG.A.P. був розроблений для визначення безпеки харчових продуктів, якості та експлуатаційних критеріїв, необхідних на фермах, які виробляють сільськогосподарську продукцію.

ISACert спеціалізується в області аудиту та сертифікації підприємств з виробництва продуктів харчування. Аудитори ISACert з стандарту GlobalG.A.P. мають досвід роботи в первинному секторі, розуміють Вашу специфіку і знають, що відбувається у Вашому бізнес-середовищі.

ISACert аудитори є достатньо кваліфікованими, щоб об'єднати аудит з GlobalG.A.P. з додатковими модулями, такими як GRASP та AH-протокол. Крім того, якщо необхідно, може бути застосовано поєднання з місцевими стандартами для первинного сектора.

Перебуваючи в тісному контакті з власником стандарту FoodPlus, ми тримаємо Вас в курсі останньої інформації та інтерпретації стандарту, так що Ви будете повністю готові, коли буде проводитися аудит. Будь ласка, зв'яжіться з ISACert, щоб дізнатися про останні зміни.

  • Коли Ви будете сертифіковані по GlobalG.A.P., Ви знизите свій вплив на безпеку харчових продуктів та репутаційні ризики щодо безпеки продукції.
  • Ви отримаєте доступ до локальних і глобальних ринків, постачальників і роздрібних торговців.
  • Ефективність Вашого управління фермою буде поліпшена.
  • Економія витрат за рахунок скорочення кількості перевірок на фермах.
  • Ви підтвердите виконання Глобального договору Організації Об'єднаних Націй про продовольчі і сільськогосподарські принципи.
  • Ви будете позиціонувати себе як частину найбільш поширеного стандарту з контролю за фермами.
  • Ваша компанія з'явиться в базі сертифікованих компаній GlobalG.A.P., що надасть Вам більш широке визнання і завоювання більшої довіри клієнтів.

GlobalG.A.P. визнається GFSI (Глобальна ініціатива з безпеки харчових продуктів), тому відповідає вимогам, що пред'являються роздрібними торговцями, гарантуючи їм високий рівень захисту інтересів споживачів.

Всі нормативні документи GlobalG.A.P. доступні онлайн, безкоштовно і на декількох мовах на  веб-сайті GlobalG.A.P.

GlobalG.A.P., також відомий як "Integrated Farm Assurance Standard" (IFA), застосовується для виробництв харчової продукції в первинному секторі. Крім того, GlobalG.A.P. розробив додаткові добровільні модулі для соціальних практик (GlobalG.A.P. Risk  Assessment on Social Practices (GRASP)) та постачальників Albert Heijn (AH-протокол)). Ці модулі можуть бути перевірені в поєднанні з GlobalG.A.P.

Можливі два варіанти сертифікації згідно GlobalG.A.P.:

Варіант 1: Одиночний виробник з або без додаткової системи управління якістю.

Варіант 2: Кілька виробників з обов'язковою системою управління якістю.

ISACert акредитована на сертифікацію згідно GlobalG.A.P. Фрукти, Овочі і Комбіновані Сільськогосподарські Культури, за варіантом 1 і варіантом 2, а також згідно GRASP і AH-протоколу.

Будь ласка, зв'яжіться з ISACert (info@isacert.com.ua) для отримання останньої інформації про стандарт.

Аудит і сертифікація згідно GlobalG.A.P. проводиться під акредитацією ISACert BV, Еде, Нідерланди.

GLOBALG.A.P. є міжнародним визнаним стандартом для сільськогосподарського виробництва. Дотримуючись єдиного узгодженого глобального стандарту для безпечного і сталого виробництва продуктів харчування, Ви, як виробник, можете показати свою прихильність належній сільськогосподарській практиці.

За допомогою доповнення GRASP Ви поліпшуєте систему соціального управління Вашої ферми, висловлюєте свою прихильність до соціальної відповідальності та підвищуєте свій авторитет серед постачальників і покупців.

Стандарт GlobalG.A.P. може бути використаний будь-якою компанією-виробником харчових продуктів, як покривних так і не покривних культур.

Чи повинні Ви використовувати GlobalG.A.P. або інший міжнародний або місцевий стандарт, залежить, серед іншого, від вимог Ваших клієнтів.

Аудит і сертифікація відповідно до стандарту GlobalG.A.P. можуть бути об'єднані з іншими аудитами, як GRASP, AH-протокол або іншими (місцевими) стандартами для основних ринків.

Зацікавлені? • Пишіть на info@isacert.com.ua для запиту про надання інформації

ISACert є провідним органом з аудитування, перевірки і сертифікації харчових продуктів і ланцюжків поставок, пов'язаних з продуктами харчування. ISACert забезпечує авторитетні аудиторські і сертифікаційні послуги по всьому світу. Ми проводимо докладні і складні перевірки на рівні, який відповідає очікуванням всіх зацікавлених сторін. Ми вважаємо, що наш обов'язок - не тільки оцінити наших клієнтів, які перевіряються згідно пов'язаних стандартів, але і вести їх до подальшого поліпшення їх показників безпеки харчових продуктів в цілому.