Global Red Meat Standard (GRMS)

ISACert пропонує Вам цілісний процес сертифікації GRMS

GRMSЯкість та безпека харчових продуктів є ключовими для Вашої компанії з переробки м'яса і м'ясних продуктів. Покупці Вашої продукції вимагають гарантії прихильності компанії до забезпечення умов утримання тварин, якості і безпеки харчових продуктів. Чи в змозі Ви забезпечити ці гарантії і чи прийняті вони в усьому світі? Чи підтверджує незалежна третя сторона ваше належне ведення сільського господарства? Чи вимагають Ваші клієнти від Вас докази сертифікації згідно стандарту GRMS? Ви хочете, щоб Ваша компанія перевірялася добре зарекомендованим органом з сертифікації з досвідченими аудиторами, які знаються на Вашому бізнесі?

GRMS є стандартом, спеціально розробленим для процесів забою худоби, оброблення, обвалки і продажу червоного м'яса та м'ясних продуктів. На відміну від інших більш загальних схем якості харчової промисловості, GRMS був розроблений з урахуванням специфічних вимог, які застосовуються до м'ясної промисловості, для забезпечення безпеки харчових продуктів, а також благополуччя тварин.

Стандарт GRMS включає в себе ланцюжок цілих виробництв і, отже, може бути застосований до всіх аспектів транспорту, передзабійного утримання худоби, оглушення, забою худоби, обвалки, різання і обробки м'яса та м'ясних продуктів.

Основна увага GRMS фокусується на критичних областях, які впливають на підтримання високого рівня благополуччя тварин і безпеки м'яса, а не мають широкий і загальний акцент, як у багатьох сучасних стандартах. Той факт, що GRMS був спеціально розроблений для м'ясної промисловості, надає Вашим клієнтам безцінний інструмент для оцінки Вашої роботи в якості постачальника безпечних м'яса і м'ясних продуктів. Стисло про вигоди:

 • GRMS охоплює аналогічні основні області, як і інші комерційні стандарти, але присвячений виробництву м'яса
 • GRAMS охоплює благополуччя тварин, умови праці та зовнішнього середовища
 • Фокус на областях, найважливіших для підтримки високого рівня безпеки та якості м'яса
 • Посилання на фермерський сектор
 • GRMS забезпечує більш детальну основу для оцінки м'яса і м'ясних продуктів

ISACert спеціалізується на сертифікації м'ясопереробних підприємств, як Ваше. Аудитори ISACert достатньо кваліфіковані, щоб об'єднати аудит GRMS з іншими стандартами, такими як BRC Food, FSSC 22000 або IFS Food.

 • Сертифікація GRMS забезпечить Вашим клієнтам впевненість у Вашому керуванні програмами безпеки харчових продуктів і ланцюжками поставок.
 • Сертифікація за стандартом GRMS показує прозорість з безпеки харчових продуктів, системи якості та гігієни, впроваджені на Вашому підприємстві з виробництва м'яса або м'ясних продуктів.
 • Сертифікація за стандартом GRMS окрім того, доводить, що Ви виробляєте продукцію згідно найвищих стандартів з умов праці та добробуту тварин.
 • Більш того, за рахунок підвищення безпеки харчових продуктів, впровадження GRMS також допоможе Вам зменшити кількість відходів, скарги, відкликів і відхилення продукції.
 • Ви будете мати поглиблену оцінку Вашої системи якості та безпеки харчових продуктів за допомогою аудиторів ISACert компетентним в GRMS.
 • Ваше підприємство буде відображатися в списку підприємств, затверджених GRAS, що надасть Вам більш широке визнання і створить більшу довіру клієнтів.

GRMS визнається GFSI (Глобальна ініціатива з безпеки харчових продуктів), тому відповідає вимогам, зазначеним роздрібними торговцями, які забезпечують їм високий рівень захисту інтересів споживачів.

Стандарт GRMS застосовується лише для м'ясної промисловості з виробництва м'яса та м'ясних продуктів. GRMS стандарт і тлумачення його основних положень вільно доступні на веб-сайті GRMS (завантажити стандарт GRMS (pdf) для стандарту, завантажити основні положення GRMS (xls) для тлумачення основних положень).

Перебуваючи в тісному контакті з власником стандарту - Датською радою з сільського господарства і продовольства, ми тримаємо Вас в курсі останньої інформації та інтерпретації стандарту, так що Ви будете повністю готові, коли аудит буде проводиться. Будь ласка, зв'яжіться з ISACert (info@isacert.com.ua ) для отримання останньої інформації.

Аудит і сертифікація згідно GRMS проводиться під акредитацією ISACert BV, Еде, Нідерланди.

Стандарт GRMS, спеціально розроблений для процесів забою худоби, оброблення, обвалки і продажу червоного м'яса і м'ясних продуктів, включає в себе весь ланцюг виробництва і, отже, застосовується до всіх аспектів транспорту, передзабійного утримання худоби, оглушення, забою, обвалки, різання і обробки м'яса і м'ясних продуктів.

Стандарт GRMS був розроблений, щоб допомогти Вам встановити належну виробничу практику, отже, в результаті Ви будете виробляти безпечну, законну продукцію, яка буде відповідати рівням якості, очікуваних Вашими клієнтами.

Чи повинні Ви використовувати GRMS або інший стандарт як BRC Food, IFS Food або FSSC 22000, залежить, серед іншого, від вимог Ваших клієнтів.

Сертифікація відповідно до стандарту GRMS може бути поєднана з іншими стандартами, такими як IFS Food, або FSSC 22000.

Зацікавлені? • Пишіть на info@isacert.com.ua для запиту про надання інформації

ISACert є провідним органом з аудитування, перевірки і сертифікації харчових продуктів і ланцюжків поставок, пов'язаних з продуктами харчування. ISACert забезпечує авторитетні аудиторські і сертифікаційні послуги по всьому світу. Ми проводимо докладні і складні перевірки на рівні, який відповідає очікуванням всіх зацікавлених сторін. Ми вважаємо, що наш обов'язок - не тільки оцінити наших клієнтів, які перевіряються згідно пов'язаних стандартів, але і вести їх до подальшого поліпшення їх показників безпеки харчових продуктів в цілому.