IFS Broker

ISACert пропонує Вам цілісний процес сертифікації IFS

IFS-BrokerЯкість і безпека продуктів харчування є ключовими для вВас, як для учасника ринку Cash & Carry  або для оптових компаній в харчовій промисловості. Покупці Вашої продукції вимагають, щоб Ви надали гарантії про прихильність компанії до якості, безпеки продуктів харчування. Чи здатні ви забезпечити ці гарантії і вони прийняті у всьому світі? Чи підтверджує це незалежна третя сторона? Чи вимагають Ваші клієнти від Вас докази сертифікації згідно стандарту IFS Broker?

Будучи брокерами, агентами або імпортерами,  Ви є невід'ємним елементом в об'єднанні зусиль виробників і роздрібних торговців. IFS Broker був створений, щоб забезпечити безпеку і якість Вашої продукції заповнюючи розрив між виробництвом і дистрибуцією. Ваші торгові партнери очікують, що Ви повідомити Ваші вимоги до продукції виробникам і що ці специфікації будуть зрозумілі і реалізовані.

За допомогою стандарту аудитор ISACert забезпечує, що Ви здійснили відповідні заходи у Вашій службі, і що Ви, в якості постачальника, діяли відповідно до вимог безпеки і якості продукції. Крім того, Вам необхідно стежити за дотриманням цих вимог Вашим постачальником, щоб товари, що поставляються, відповідали нормативним і контрактними вимогам.

Сертифікація IFS Broker може надати Вам основні переваги щодо прагнення до досконалості в якості, безпеці харчових продуктів і задоволення клієнтів, а також конкурентну перевагу на Вашому ринку.

В разі сертифікації IFS Broker з боку ISACert Ви отримуєте:

  • Поліпшення взаєморозуміння між керівництвом і співробітниками щодо передової практики, стандартів та процедур
  • Контроль за дотриманням правил виробництва харчових продуктів
  • Більш ефективне використання ресурсів
  • Зниження необхідності перевірок клієнтів
  • Незалежний аудит третьої сторони
  • Можливість скоротити загальний час аудиту шляхом об'єднання кількох аудитів
  • Більш висока гнучкість за рахунок індивідуальної реалізації шляхом ризик-орієнтованого підходу
  • Поліпшення ділової репутації як виробника якісних і безпечних продуктів

Можливість торгівлі з клієнтами, що потребують аудитів третьої сторони

Останню версія стандарту IFS Broker можна завантажити з веб-сайту IFS (IFS Broker pdf)

Аудит і сертифікація IFS Broker проводиться під акредитацією ISACert BV від Еде, Нідерланди.

Стандарт  IFS Broker - є стандартом, визнаним GFSI (Глобальна ініціатива в області безпеки харчових продуктів) для аудиту харчових постачальників, агентів та імпортерів, які купують продукти харчування, але не вступаючи в контакт з ними.

Стандарт є важливим для всіх харчових постачальників, агентів та імпортерів, так як він містить багато вимог, пов'язаних з дотриманням вимог клієнтів.

Чи повинні Ви використовувати IFS Broker або інший стандарт як BRC Agents або brokers 22000, залежить, серед іншого, від вимог Ваших клієнтів.

Сертифікація відповідно до стандарту IFS Brokers може бути поєднана з іншою сертифікацією.

Зацікавлені? •  Пишіть на info@isacert.com.ua для запиту про надання інформації.

ISACert є провідним органом з аудитування, перевірки і сертифікації харчових продуктів і ланцюжків поставок, пов'язаних з продуктами харчування. ISACert забезпечує авторитетні аудиторські і сертифікаційні послуги по всьому світу. Ми проводимо докладні і складні перевірки на рівні, який відповідає очікуванням всіх зацікавлених сторін. Ми вважаємо, що наш обов'язок - не тільки оцінити наших клієнтів, які перевіряються згідно пов'язаних стандартів, але і вести їх до подальшого поліпшення їх показників безпеки харчових продуктів в цілому.