IFS Cash & Carry

ISACert пропонує Вам цілісний процес сертифікації IFS Cash & Carry

Якість і безпека продуктів харчування є ключовими для Вас, як для учасника ринку Cash & Carry або для оптових компаній в харчовій промисловості. Покупці Вашої продукції вимагають, щоб Ви надали гарантії про прихильність компанії до якості, безпеки продуктів харчування. Чи здатні ви забезпечити ці гарантії і вони прийняті у всьому світі?

IFS Cash & Carry / Wholesale розроблений для оптимізації процедури перевірки ринків Cash & Carry і оптовиків. Ці два різних виду бізнесу розглядаються як важливе поєднання між виробником і переробником, а також комерційним клієнтом. За допомогою цих видів бізнесу, вони можуть обробляти невеликі обсяги неупакованих товарів поряд з їх широким асортиментом товарів

Стандарт IFS Cash & Carry/ Wholesale заснований на харчовому стандарті IFS, створюючи базу для забезпечення безпеки та якості харчових продуктів. IFS Cash & Carry/Wholesale надає можливість провести сертифікацію декількох місцезнахождень, при певних умовах, для ринків і сайтів з аналогічною діяльністю.

ISACert є фахівцем з сертифікації на відповідність стандартам IFS Cash & Carry таких компаній, як Ваша, активних в харчових і пов'язаних з харчовими продуктами виробничих ланцюжків. Аудитори ISACert зі стандарту IFS мають досвід роботи у харчової промисловості, розуміють Вашу специфіку і знають, що відбувається у Вашому бізнес-середовищі.

Сертифікація  IFS Cash & Carry може запропонувати ряд ключових переваг компанії, як Ваша, прагнення до досконалості в області якості, безпеки харчових продуктів і задоволення клієнта, і для отримання конкурентних переваг на місцевому ринку:

  • Поліпшення взаєморозуміння між керівництвом і співробітниками щодо передової практики, стандартів та процедур
  • Контроль за дотриманням правил виробництва харчових продуктів
  • Більш ефективне використання ресурсів
  • Зниження необхідності перевірок клієнтів
  • Незалежний аудит третьої сторони
  • Можливість скоротити загальний час аудиту шляхом об'єднання кількох аудитів
  • Більш висока гнучкість за рахунок індивідуальної реалізації шляхом ризик-орієнтованого підходу
  • Поліпшення ділової репутації як виробника якісних і безпечних продуктів

Можливість торгівлі з клієнтами, що потребують аудитів третьої сторони.

Останню версію стандарту IFS Cash & Carry можна завантажити з веб-сайту IFS.

Аудит і сертифікація IFS Cash & Carry проводиться під акредитацією ISACert BV, Еде, Нідерланди.

Cash & Carry / Wholesale є стандартом, який охоплює всю регулювану діяльність продуктів  на ринках Cash & Carry-markets або оптових компаній. Вона включає в себе також процес виробництва в невеликій кількості таких продуктів, як м'ясногоий фаршу. Вимоги цього стандарту є такими ж, як і для IFS Food, але, крім того була розроблена Настанова в якій описується, як впоратися з конкретними вимогами на ринках Cash & Carry або в оптових компаніях. Крім того, можлива сертифікація декількох місцезнахождень.

Чи повинні Ви використовувати IFS Cash & Carry або інший стандарт як BRC Storage & Distribution або FSSC 22000 22000, залежить, серед іншого, від вимог Ваших клієнтів.

Сертифікація відповідно до стандарту IFS Cash & Carry може бути поєднана з іншою сертифікацією.

Зацікавлені? •  Пишіть на info@isacert.com.ua для запиту про надання інформації.

ISACert є провідним органом з аудитування, перевірки і сертифікації харчових продуктів і ланцюжків поставок, пов'язаних з продуктами харчування. ISACert забезпечує авторитетні аудиторські і сертифікаційні послуги по всьому світу. Ми проводимо докладні і складні перевірки на рівні, який відповідає очікуванням всіх зацікавлених сторін. Ми вважаємо, що наш обов'язок - не тільки оцінити наших клієнтів, які перевіряються згідно пов'язаних стандартів, але і вести їх до подальшого поліпшення їх показників безпеки харчових продуктів в цілому.