IFS Food

ISACert пропонує Вам цілісний процес сертифікації IFS Food

ifs-foodЯкість та безпека харчових продуктів є ключовими для Вас, як компанії, що працює в харчовій промисловості. Покупці вашої продукції вимагають гарантій прагнення компанії до якості та безпеки харчових продуктів. Чи в змозі Ви забезпечити ці гарантії і чи прийняті вони в усьому світі? Чи підтверджує це незалежна третя сторона? Чи вимагають Ваші клієнти від Вас докази сертифікації згідно стандарту IFS Food?

Стандарт IFS Food підтримує виробничі і маркетингові відділи в їх зусиллях щодо забезпечення бренду безпеки та якості. Основна увага приділяється безпеці харчових продуктів, якості процесів і продукції. IFS Food був розроблений за повної та активної участі органів з сертифікації, підприємств роздрібної торгівлі, харчової промисловості та підприємств громадського харчування.

Разом з аудиторським звітом IFS Ваша компанія отримає реальну картину Вашої системи безпеки та управління якістю харчових продуктів і забезпечить основу, з якої починається процес подальшого вдосконалення. IFS надає вам 12 місяців, щоб виправити відхилення від вимог, що були виявлені. Суттєві невідповідності (пов'язані з безпекою харчових продуктів або нормативними вимогами) повинні бути негайно виправлені. Сертифікат дійсний протягом 12 місяців.

Сертифікація IFS Food може надати Вам основні переваги щодо прагнення до досконалості в якості, безпеці харчових продуктів і задоволення клієнтів, а також конкурентну перевагу на Вашому ринку.

В разі сертифікації IFS Food з боку ISACert Ви отримуєте:

  • Покращення розуміння між керівництвом і персоналом, пов'язане із зразковою практикою, стандартами та процедурами
  • Контроль за дотриманням правил виробництва харчових продуктів
  • Більш ефективне використання ресурсів
  • Зниження необхідності перевірок з боку клієнтів,
  • Незалежний аудит третьої сторони досвідченими аудиторами ISACert
  • Більш висока гнучкість за рахунок індивідуальної реалізації за допомогою ризик-орієнтованого підходу

Покращення ділової репутації як виробника високоякісних і безпечних продуктів.

Останню версію стандарту IFS Food можна завантажити з веб-сайту IFS (IFS Food 6 Standard pdf)  наступне з Доктриною IFS (IFS Doctrine v3), стисле викладення майже всіх уточнень нормативного характеру, які були випущені IFS з моменту опублікування IFS Food версії 06 в січні 2012 року і його останнього огляду (IFS Food версія 06, квітень 2014).

Аудит і сертифікація згідно IFS Food проводиться під акредитацією ISACert BV, Еде, Нідерланди.

Стандарт  IFS Food - є стандартом, визнаним GFSI (Глобальна ініціатива в області безпеки харчових продуктів) для аудиту виробників продуктів харчування. Це стосується підприємств харчової промисловості і компаній, які упаковують сипучі продукти харчування.

IFS Food застосовується, коли продукти вже «оброблені», або коли існує небезпека забруднення продукту під час первинної упаковки.

Стандарт є важливим для всіх виробників харчових продуктів, особливо тих, хто займається виробництвом власних торгових марок, так як він містить багато вимог, пов'язаних з дотриманням вимог клієнтів.

Чи повинні Ви використовувати IFS Food або інший стандарт як BRC Food або FSSC 22000, залежить, серед іншого, від вимог Ваших клієнтів.

Сертифікація відповідно до стандарту IFS Food може бути поєднана з іншими стандартами, такими як BRC Food, або FSSC 22000.

Зацікавлені? •  Пишіть на info@isacert.com.ua для запиту про надання інформації.

ISACert є провідним органом з аудитування, перевірки і сертифікації харчових продуктів і ланцюжків поставок, пов'язаних з продуктами харчування. ISACert забезпечує авторитетні аудиторські і сертифікаційні послуги по всьому світу. Ми проводимо докладні і складні перевірки на рівні, який відповідає очікуванням всіх зацікавлених сторін. Ми вважаємо, що наш обов'язок - не тільки оцінити наших клієнтів, які перевіряються згідно пов'язаних стандартів, але і вести їх до подальшого поліпшення їх показників безпеки харчових продуктів в цілому.