IFS Logistics

ISACert пропонує Вам цілісний процес сертифікації IFS Logistics

ifs-logisticsЯкість та безпека харчових продуктів є ключовими для Вас, як компанії, що працює в харчовій промисловості. Покупці вашої продукції вимагають гарантій прагнення компанії до якості та безпеки харчових продуктів. Чи в змозі Ви забезпечити ці гарантії і чи прийняті вони в усьому світі? Чи підтверджує це незалежна третя сторона? Чи вимагають Ваші клієнти від Вас докази сертифікації згідно стандарту IFS Логістика?

IFS Логістика є стандартом для перевіряємих логістичних компаній, орієнтованих на продовольчі і непродовольчі товари, такі як транспортування, зберігання, завантаження/розвантаження і т.д. Це стосується всіх видів транспорту: доставка автомобільним, залізничним, морським транспортом або літаком; заморожені/охолоджені продукти або стабільні продукти навколишнього середовища (різні стани речовини: рідкі, тверді або газ). Цей стандарт також відноситься до постачальників послуг по (не) розморожуванню, а також для логістичних компаній, що використовують послуги постачальників для їх транспортування і / або зберігання.

ISACert є фахівцем з сертифікації на відповідність стандартам IFS Логістика таких компаній, як Ваша, активних в харчових і пов'язаних з харчовими продуктами виробничих ланцюжків. Аудитори ISACert зі стандарту IFS мають досвід роботи у харчової промисловості, розуміють Вашу специфіку і знають, що відбувається у Вашому бізнес-середовищі.

Сертифікація  IFS Логістика може запропонувати ряд ключових переваг компанії, як Ваша, прагнення до досконалості в області якості, безпеки харчових продуктів і задоволення клієнта, і для отримання конкурентних переваг на місцевому ринку:

  • Підвищення довіри постачальників і продуктів
  • Скорочення часу, що витрачається на скринінг постачальника
  • Можливість скоротити загальний час аудиту шляхом об'єднання кількох аудитів
  • Контроль за дотриманням правил для продовольчих/непродовольчих товарів
  • Більш ефективне використання ресурсів
  • Зниження необхідності перевірок клієнтів
  • Незалежний аудит третьої сторони
  • Поліпшення ділової репутації як виробника якісних і безпечних продуктів

Можливість торгівлі з клієнтами, що потребують аудитів третьої сторони

Останню версія стандарту IFS Логістика можна завантажити з веб-сайту IFS.

Аудит і сертифікація IFS Логістика проводиться під акредитацією ISACert BV від Еде, Нідерланди.

IFS Логістика може бути застосована до продовольчих і непродовольчих товарів і охоплює всю логістичну діяльність, таку як завантаження, розвантаження і транспортування. Стандарт може бути застосований до всіх видів транспорту; вантажопідйомних транспортних засобів, поїздів, кораблів, літаків і будь-якого іншого виду транспорту (при контрольованій або при кімнатній температурі)

Чи повинні Ви використовувати IFS Логістика або інший стандарт як BRC Зберігання та Дистрибуція, залежить, серед іншого, від вимог Ваших клієнтів.

Сертифікація відповідно до стандарту IFS Логістика може бути поєднана з іншою сертифікацією, такою як IFS Food, BRC Food або FSSC 22000.

Зацікавлені? •  Пишіть на info@isacert.com.ua для запиту про надання інформації.

ISACert є провідним органом з аудитування, перевірки і сертифікації харчових продуктів і ланцюжків поставок, пов'язаних з продуктами харчування. ISACert забезпечує авторитетні аудиторські і сертифікаційні послуги по всьому світу. Ми проводимо докладні і складні перевірки на рівні, який відповідає очікуванням всіх зацікавлених сторін. Ми вважаємо, що наш обов'язок - не тільки оцінити наших клієнтів, які перевіряються згідно пов'язаних стандартів, але і вести їх до подальшого поліпшення їх показників безпеки харчових продуктів в цілому.