Аудит і сертифікація ISACert – що це означає для вас?

Сертифікація демонструє Вашим клієнтам, конкурентам, постачальникам, співробітникам і інвесторам в харчову промисловість, що Ви використовуєте промислово-визнаний передовий досвід в галузі безпеки харчових продуктів і якості.

Переваги сертифікації:

  • Отримання доступу до ринків – Ваша компанія буде мати більш широкі можливості виходу на нові ринки і для знаходження нового бізнесу на існуючих ринках, якщо вона відповідає міжнародним стандартам і сертифікована. Якщо ви плануєте експансію на нові ринки або торгові відносини з новими діловими партнерами, в першу чергу необхідно переконатися, що Ви знаєте їх вимоги, щоб досягти відповідності з ними і довести цю відповідність за допомогою сертифікації в авторитетному сертифікаційному органі. Якщо Ви пройшли цей процес заздалегідь, Ви зможете використовувати всі можливості для бізнесу, які Вам надаються. Наш досвід показав, що занадто пізно починати процес підготовки та сертифікації під час переговорів або, що ще гірше, після цього. У цьому випадку досить імовірно, що Ваші зусилля з маркетингу і продажу будуть витрачені, не приносячи реальної цінності бізнесу з точки зору доходів.

  • Завоювати довіру ваших поточних клієнтів – Ви зможете підтвердити Ваше поточне положення на ринку, демонструючи своїм клієнтам та іншим зацікавленим сторонам, що Ви ведете бізнес відповідно до вимог міжнародних стандартів. Це сприятиме зміцненню їх впевненості у Ваших можливостях в якості постачальника і партнера, і стабілізації та ймовірному зростанню обсягів спільного бізнесу.

  • Йти попереду своїх конкурентів – Це не секрет, що харчовий бізнес знаходиться в даний час у високо конкурентному полі. Знання поточних вимог Ваших клієнтів і готовність демонстрації відповідності ним може створити для Вас неоціненну конкурентну перевагу. Сертифікація може вивести Вас попереду своїх конкурентів і таким чином допомогти Вам бути переважним постачальником.

  • Організаційна ефективність – Крім того, існують деякі внутрішні переваги сертифікації Вашого бізнесу. Процес впровадження і підтримки сертифікації також допомагає гарантувати постійне вдосконалення Вашої діяльності. Процес регулярної оцінки буде сприяти відповідальності, цілеспрямованості і мотивації персоналу. Сертифікація може поліпшити загальну продуктивність, усунути невизначеність і розширення ринкових можливостей.