ISO 22000 Food

iso

ISACert пропонує Вам цілісний процес сертифікації ISO 22000

Ви працюєте в харчовій промисловості, і в той же час зосереджені на ремісничому секторі, установах, підприємствах громадського харчування, кейтерінгу та / або готельному бізнесі. Ви хочете бути пильними в забезпеченні умов безпеки харчових продуктів для Ваших продуктів і послуг, звертаючи увагу Ваших покупців до Ваших зусиль в цій галузі. Чи в змозі Ви забезпечити ці гарантії і чи прийняті вони в усьому світі? Чи підтверджує це незалежна третя сторона?

У рамках аудиту за стандартом ISO22000 аудитору ISACert потрібно оцінити здатність компанії відповідати умовам, зазначених у стандарті ISO 22000. Аудитори ISACert є досвідченими фахівцями і спеціально обрані, тому що вони досконально знайомі з "кращими практиками". Досвід роботи аудиторів означає, що аудитор цілком в змозі поставити себе у Вашу ситуацію і приймати обґрунтовані рішення в ході розгляду Вашої системи HACCP та системи управління. Завдяки своєму досвіду він може бути як відмінним партнером для дискусій для Вашої організації, так і надати допомогу в цілях підвищення обізнаності персоналу у відповідних питаннях.

  • Ретельний аналіз Вашої системи якості та харчової безпеки компетентним аудитором з досвідом роботи у Вашій галузі
  • Докладний аудиторський звіт який покаже, при необхідності, будь-які відхилення від стандарту ISO22000 і дозволить звести до мінімуму ризики
  • У разі необхідності, сертифікат надасть Вам можливість привернути увагу потенційних клієнтів до Ваших зусиль

Ви будете мати більш низькі затрати та менші витрати часу, які необхідні для завершення перевірки постачальників.

Стандарт ISO 22000 встановлює вимоги для системи управління безпечністю харчових продуктів і може бути сертифікованою. Він відображає, що організація повинна зробити, щоб продемонструвати свою здатність контролювати ризики безпеки харчових продуктів для того, щоб гарантувати, що їжа безпечна. Він може бути використаний будь-якою організацією, незалежно від її розміру або положення в харчовому ланцюзі.

Ви можете переглянути доступні розділи ISO 22000:2005 на платформі онлайн перегляду ISO. Для отримання додаткової інформації про ISO та стандарт ISO 22000, будь ласка, перейдіть за посиланням ISO 22000 - Управління безпекою харчових продуктів

Важливо - стандарт ISO 22000 знаходиться в стадії перегляду, проект стандарту буде доступний для придбання з середини 2016 р. Остаточне оновлення очікується на початку 2017 року.

Будь ласка, зв'яжіться з ISACert (info@isacert.com.ua)  для отримання останньої інформації. Аудит і сертифікація згідно ISO 22000 проводиться під акредитацією ISACert BV, Еде, Нідерланди.

The ISO 22000 standard covers activities that have an impact on the food safety of all companies. ISACert is accredited for the certification of companies involved in food manufacturing, trade, transport and storage and the corresponding packaging materials. ISO 22000 certification can be of interest for / Стандарт ISO 22000 охоплює заходи, які впливають на безпеку харчових продуктів всіх компаній. ISACert акредитована для сертифікації компаній, що беруть участь у виробництві харчових продуктів, торгівлі, транспортуванні та зберіганні відповідних пакувальних матеріалів. Сертифікація ISO 22000 може представляти інтерес для:

  • Компаній, які бажають застосовувати професійну систему управління безпечністю харчових продуктів
  • Компаній, які бажають ретельного вивчення їх систем безпеки харчових продуктів
  • Компаній, які бажають підвищити свій міжнародний імідж завдяки процесу сертифікації
  • Компаній, які хочуть просувати свої організації завдяки процесу сертифікації
  • Компаній з торговими точками за межами сектора роздрібної торгівлі
  • Компанії, які не мають конкретних вимог замовника до типу сертифіката

Зацікавлені? •  Пишіть на info@isacert.com.ua для запиту про надання інформації

ISACert є провідним органом з аудитування, перевірки і сертифікації харчових продуктів і ланцюжків поставок, пов'язаних з продуктами харчування. ISACert забезпечує авторитетні аудиторські і сертифікаційні послуги по всьому світу. Ми проводимо докладні і складні перевірки на рівні, який відповідає очікуванням всіх зацікавлених сторін. Ми вважаємо, що наш обов'язок - не тільки оцінити наших клієнтів, які перевіряються згідно пов'язаних стандартів, але і вести їх до подальшого поліпшення їх показників безпеки харчових продуктів в цілому.