ISO 9001

ISACert допоможе Вам зробити Вашу компанію більш прозорою, тим самим покращуючи продуктивність

isoРобити клієнтів щасливими - і що ще більш важливо: утримувати їх щасливими - це важливе завдання для кожної компанії або організації. Це вимагає правильної організації великої кількості аспектів. Якщо ви хочете запровадити структуру і прозорість, буде необхідно впровадження стандарту ISO 9001. Такий систематичний підхід дозволить Вам домогтися постійного поліпшення продуктивності.

Аудитор ISACert допоможе Вам отримати сертифікат ISO 9001. Цей сертифікат свідчить про те, що Ваша система менеджменту (якості) відповідає вимогам і очікуванням клієнтів, акціонерів, співробітників та нормативним вимогам, які стосуються продуктів і послуг, що надаються. Сертифікація ISO 9001 візуалізує Ваше бажання до постійного покращення, і тому посилає чіткий сигнал до Ваших співробітників і клієнтів.

Належне виконання вимог стандарту ІSО 9001 призводить до наступного:

  • Ваші клієнти будуть вважати, що товари/ послуги, що надаються, відповідають їх вимогам і очікуванням
  • Співробітники отримують більше задоволення від своєї роботи і будуть більш мотивовані
  • Акціонери та інвестори будуть бачити більш високу віддачу від своїх інвестицій, збільшення частки ринку і більш високі доходи
  • Постачальники і партнери виграють від стабільного і зростаючого співробітництва
  • Суспільство в цілому матиме позитивний образ Вашої організації або компанії

Крім того, він пропонує ряд переваг щодо певних конкретних правових положень, таких як, зокрема, Європейська директива про відповідність продукції (CE маркування).

Стандарт ISO 9001 описує різні аспекти управління якістю та є одним з найбільш відомих стандартів ISO. Стандарт надає рекомендації та інструменти для компаній і організацій, які хочуть переконатися, що їхні продукти і послуги постійно відповідають вимогам клієнтів, а якість постійно поліпшується.

Важливо - стандарт ISO 9001 нещодавно був переглянутий. Детальніше про перегляд ISO 9001:2015 на сторінці перегляду ISO.

Будь ласка, зв'яжіться з ISACert (info@isacert.com.ua)  для отримання останньої інформації. Аудит і сертифікація згідно ISO 9001 проводиться під акредитацією ISACert BV, Еде, Нідерланди.

Стандарт ISO 9001:2015 встановлює критерії для системи управління якістю і є стандартом, який може бути сертифікованим. Він може використовуватися будь-якою організацією, великою чи малою, незалежно від ії сфери діяльності. Насправді, існує більше одного мільйона компаній і організацій в більш ніж 170 країнах, які сертифіковані згідно  ISO 9001.

Цей стандарт базується на ряді принципів менеджменту якості, у тому числі велику увагу приділено споживачеві, мотивації та залученню вищого керівництва, процесному підходу та постійному вдосконаленню. Більш детально ці принципи пояснюються у Принципах управління якістю в форматі pdf. Використання ISO 9001:2015 дозволяє гарантувати, що клієнти отримують послідовні, якісні продукти та послуги, які, в свою чергу, принесуть багато переваг бізнесу.

Зацікавлені? •  Пишіть на info@isacert.com.ua для запиту про надання інформації

ISACert є провідним органом з аудитування, перевірки і сертифікації харчових продуктів і ланцюжків поставок, пов'язаних з продуктами харчування. ISACert забезпечує авторитетні аудиторські і сертифікаційні послуги по всьому світу. Ми проводимо докладні і складні перевірки на рівні, який відповідає очікуванням всіх зацікавлених сторін. Ми вважаємо, що наш обов'язок - не тільки оцінити наших клієнтів, які перевіряються згідно пов'язаних стандартів, але і вести їх до подальшого поліпшення їх показників безпеки харчових продуктів в цілому.