Marine Stewardship Council (MSC) & Aquaculture Stewardship Council (ASC)

ISACert підтримує вашу трансформацію в бік стійких продуктів

 Відповідність вимогам споживачів і суспільства для сталого виробництва і ресурсів мають вирішальне значення для Вас, як компанії, що працює в харчовій промисловості. Покупці Вашої продукції, а також особи, що формують громадську думку на ринку, вимагають гарантії прихильності компанії до сталого розвитку. Чи в змозі Ви забезпечити ці гарантії і чи прийняті вони в усьому світі? Чи підтверджує незалежна третя сторона Ваше належне ведення сільського господарства? Чи вимагають Ваші клієнти від Вас докази сертифікації згідно стандарту ланцюга поставок MSC чи ASC? Ви хочете, щоб Ваша компанія перевірялася добре зарекомендованим органом з сертифікації з досвідченими аудиторами, які знаються на Вашому бізнесі?

ISACert пропонує сертифікацію ланцюжка поставок MSC і ASC для всіх компаній в ланцюзі поставок продуктів харчування. Сертифікація MSC і ASC може бути запропонована для:

- Одиночних компаній

- Компаній з декількома місцями розташування

- Груп компаній (наприклад, франшизи / організації з оптової торгівлі)

- Споживчих організацій (наприклад, свіжі прилавки, ресторани)

На етапі подачі заявки ми повідомимо Вам найкраще рішення, яке відповідає Вашим вимогам.

ISACert спеціалізується на сертифікації компаній в ланцюзі постачань продуктів харчування, як Ваша. Аудитори ISACert достатньо кваліфіковані, щоб об'єднати аудит по ланцюжку поставок MSC і ASC з іншими стандартами, такими як BRC, IFS і FSSC 22000.

Перебуваючи в тісному контакті з власниками стандарту - Морською опікунською радою і Опікунською радою аквакультур, ми тримаємо Вас в курсі останньої інформації та інтерпретації стандартів, так що Ви будете повністю готові, коли аудит буде проводиться.

  • Сертифікація MSC і ASC демонструє Вашу прихильність до зменшення впливу своєї продукції на навколишнє середовище (стале рибальство / стале сільське господарство).
  • Ваша організація відповідає очікуванням великих компаній роздрібної торгівлі та інших учасників ланцюжка поставок.
  • Ваша організація може продемонструвати всім зацікавленим сторонам, включаючи споживачів, що Ваші продукти сприяють поліпшенню стану навколишнього середовища з допомогою сталого сільського господарства і сталих методів рибальства.
  • Ця сертифікація може допомогти отримати доступ до нових ринків.
  • Ви будете мати поглиблену оцінку простежуваності Вашої продукції за допомогою аудиторів ISACert компетентних в MSC і ASC.

Ваш бізнес з'явиться в базах даних MSC і ASC, що надасть Вам більш широке визнання і створення більшої довіри клієнтів.

Постачальниками ланцюжка поставок MSC і ASC є підприємства з рибальства (MSC) і аква-фермери (ASC). Але сертифікація ланцюжка поставок підтримується єдиним стандартом: ланцюжком поставок MSC.

Придатне для друкування вступне керівництво з викладом стандарту ланцюжка поставок MSC і його переваги для різних типів організацій може бути завантажене з веб-сайту MSC.

Будь ласка, зв'яжіться з ISACert (info@isacert.com.ua) для отримання останньої інформації про стандарт.

Аудит і сертифікація згідно ланцюжка поставок MSC і ASC проводиться під акредитацією ISACert BV, Еде, Нідерланди.

Сертифікація MSC / ASC обумовлена роздрібними продавцями та виробниками. Сертифікація MSC і ASC застосовна для ланцюжка поставок суб'єктів, які:

- Володіють рибою

- Обробляти рибу (зберігання, переробка, упаковка і т.д.)

- Використовують вимоги MSC / ASC (бізнес для бізнесу, або бізнес для споживача)

Програма ланцюжка поставок MSC і ASC заснована на 5 принципах:

Принцип 1: Сертифіковані продукти закуплені у сертифікованих постачальників

Принцип 2: Сертифіковані продукти ідентифіковані

Принцип 3: Сертифіковані продукти сегрегіровані

Принцип 4: Сертифіковані продукти простежуються і обсяги записуються

Принцип 5: Організація має систему управління

Сертифікація відповідно до стандартів MSC або ASC може комбінуватися з іншими стандартами, такими як IFS, BRC і FSSC 22000. ISACert може запропонувати вам таку комбінацію.

Зацікавлені? • Пишіть на info@isacert.com.ua для запиту про надання інформації

ISACert є провідним органом з аудитування, перевірки і сертифікації харчових продуктів і ланцюжків поставок, пов'язаних з продуктами харчування. ISACert забезпечує авторитетні аудиторські і сертифікаційні послуги по всьому світу. Ми проводимо докладні і складні перевірки на рівні, який відповідає очікуванням всіх зацікавлених сторін. Ми вважаємо, що наш обов'язок - не тільки оцінити наших клієнтів, які перевіряються згідно пов'язаних стандартів, але і вести їх до подальшого поліпшення їх показників безпеки харчових продуктів в цілому.