QS - Poultry/ QS - Птахівництво

gb

ISACert пропонує Вам цілісний процес сертифікації QS-Птахівництво

Якість, безпека харчових продуктів, благополуччя тварин та простежуваність є ключовими питаннями для Вашої компанії, що діє у виробничому ланцюжку птахівництва. Покупці Вашої продукції вимагають гарантій прихильності Вашої компанії до якості, безпеки харчових продуктів, благополуччя тварин і простежуваності. Чи в змозі Ви забезпечити ці гарантії і чи прийняті вони в усьому світі? Чи підтверджує незалежна третя сторона Ваше належне ведення сільського господарства? Чи вимагають Ваші клієнти від Вас докази сертифікації згідно стандарту QS-Птахівництво? Ви хочете, щоб Ваша компанія перевірялася добре зарекомендованим органом з сертифікації з досвідченими аудиторами, які знаються на Вашому бізнесі?

QS-стандарт був розроблений зацікавленими сторонами у галузі птахівництва, що визначають вимоги до забезпечення якості та добробуту тварин в секторі птахівництва з 2004 року.

ISACert спеціалізується в області аудиту та сертифікації птахівницьких виробництв, таких як Ваше. Аудитори ISACert з QS мають досвід роботи в первинному секторі, розуміють Вашу специфіку знають, що відбувається у Вашому бізнес-середовищі.

Аудитори ISACert достатньо кваліфіковані, щоб об'єднати аудит з QS з іншими стандартами, такими як IKB-Птахівництво.

Крім того, якщо це необхідно, можливе також поєднання з місцевими стандартами для первинного сектора.

Перебуваючи в тісному контакті з власниками стандарту - QS Qualität und Sicherheit GmbH, ми тримаємо Вас в курсі останньої інформації та інтерпретації стандартів, так що Ви будете повністю готові, коли аудит буде проводиться. Будь ласка, зв'яжіться з ISACert для отримання останньої інформації.

 • В разі сертифікації за QS Ви мінімізуєте можливі перешкоди на шляху до безпеки харчових продуктів і репутаційних ризиків щодо безпеки продукції.
 • Ви отримуєте доступ до локальних і глобальних ринків, постачальників і роздрібних торговців.
 • Ефективність Вашого управління фермою буде поліпшена.
 • Економія витрат за рахунок скорочення кількості перевірок на фермах.
 • Ви позиціонуєте себе як частину найпоширенішого стандарту з птахівництва в Європі.

Ваша компанія з'явиться в базі сертифікованих компаній QS, що дає Вам більш широке визнання і створення більшої довіри клієнтів.

Забезпечення якості в схемі QS для продуктів харчування, якій Ви можете довіряти, базується на трьох взаємодіючих рівнях інспекції:

 • Перший рівень контролю - внутрішня самооцінка. На цьому рівні компанія самостійно переконується, що вона надійно контролює і сумлінно документує всі встановлені вимоги. QS підтримує їх у цьому починанні з чітко визначеними вимогами і правилами, орієнтованими на практику і контрольні листи. Ви можете завантажити всі необхідні документи з нашого сайту.
 • Другий рівень схеми QS має два центральних елемента: незалежна експертиза (аудит) підприємств кваліфікованими аудиторами та участь підприємств у різноманітних програмах моніторингу.
  • Протягом незалежної інспекції, аудитори перевіряють як виробничі і маркетингові процеси на місці, так і документацію цих процесів. Це дозволяє ідентифікувати і усувати невідповідності і систематичні недоліки.
  • Крім того, компанії і підприємства, які беруть участь у схемі QS беруть участь в різних програмах моніторингу. Систематичні записи і оцінка даних дозволяє виявляти й оцінювати потенційні недоліки для безпеки харчових продуктів на ранній стадії.
 • Третій рівень - перевірка інспекторів. В рамках системи цілісності схеми (SIKS), QS гарантує, що контроль якості від ферми до магазину функціонує без збоїв. Цей процес також включає в себе контроль роботи з боку органів з сертифікації, аудиторів і лабораторій.

Всі керівні принципи стандарту, контрольні списки та інші допоміжні документи по стандарту QS є доступними он-лайн, безкоштовно та на декількох мовах на сайті QS.

Будь ласка, зв'яжіться з ISACert (info@isacert.com.ua) для отримання останньої інформації про стандарт.

Аудит і сертифікація згідно стандарту QS-Птахівництво проводиться під акредитацією ISACert BV, Еде, Нідерланди.

Для птахівників, здорові і відповідально вирощувані тварини є найбільшим активом. Підприємства по забою і переробці можуть розраховувати на доставку здорових тварин тільки при сумлінному догляді, гігієнічному господарстві і правильному годуванні. У тваринництві транспорт, безпека і благополуччя тварин мають найвищий пріоритет. Це формує основу для безпечної їжі. Стандарт QS-Птахівництво може бути застосований для компаній по виробництву або переробки будь-яких птахів.

Чи повинні Ви використовувати QS або інший міжнародний або місцевий стандарт, залежить, серед іншого, від вимог Ваших клієнтів.

Сертифікація відповідно до стандарту QS може бути поєднана з іншими стандартами, такими як IKB-Птахівництво, або іншими місцевими стандартами для первинного ринку.

Зацікавлені? • Пишіть на info@isacert.com.ua для запиту про надання інформації

ISACert є провідним органом з аудитування, перевірки і сертифікації харчових продуктів і ланцюжків поставок, пов'язаних з продуктами харчування. ISACert забезпечує авторитетні аудиторські і сертифікаційні послуги по всьому світу. Ми проводимо докладні і складні перевірки на рівні, який відповідає очікуванням всіх зацікавлених сторін. Ми вважаємо, що наш обов'язок - не тільки оцінити наших клієнтів, які перевіряються згідно пов'язаних стандартів, але і вести їх до подальшого поліпшення їх показників безпеки харчових продуктів в цілому.