Roundtable on Sustainable Palm Oil (RSPO)

ISACert підтримує Вашу трансформацію в бік стійких продуктів

Відповідність вимогам споживачів і суспільства для сталого виробництва і ресурсів мають вирішальне значення для Вас, як компанії, що працює в харчовій промисловості. Покупці Вашої продукції, а також особи, що формують громадську думку на ринку, вимагають гарантії прихильності компанії до сталого розвитку. Чи в змозі Ви забезпечити ці гарантії і чи прийняті вони в усьому світі? Чи підтверджує незалежна третя сторона Ваше належне ведення сільського господарства? Чи вимагають Ваші клієнти від Вас докази сертифікації згідно стандарту ланцюга поставок RSPO? Ви хочете, щоб Ваша компанія перевірялася добре зарекомендованим органом з сертифікації з досвідченими аудиторами, які знаються на Вашому бізнесі?

ISACert пропонує сертифікацію ланцюжка поставок RSPO для всіх компаній, що претендують використовувати стійке виробництво пальмового масла або продукції з пальмового масла, сертифіковане відповідно до RSPO. Сертифікація RSPO може бути запропонована як для окремих компаній, так і для компаній з декількома місцями розташування.

На етапі подачі заявки ми повідомимо Вам про найкращому рішенні для задоволення ваших вимог.

ISACert спеціалізується на сертифікації таких компаній, як Ваша. Аудитори ISACert достатньо кваліфіковані, щоб об'єднати аудит з ланцюжку поставок RSPO з іншими стандартами, такими як BRC, IFS і FSSC 22000.

Перебуваючи в тісному контакті з власником стандарту – Круглим столом з проблем сталого виробництва пальмового масла, ми тримаємо Вас в курсі останньої інформації та інтерпретації стандарту, так що Ви будете повністю готові, коли аудит буде проводитися.

  • Сертифікація RSPO демонструє Вашу прихильність до скорочення впливу своєї продукції на навколишнє середовище (сталого виробництва пальмового масла).
  • Ваша організація відповідає очікуванням великих компаній роздрібної торгівлі та інших учасників ланцюжка поставок.
  • Ваша організація може продемонструвати всім зацікавленим сторонам, включаючи споживачів, що Ваша продукція сприяє поліпшенню стану навколишнього середовища шляхом застосування методів стійкого виробництва пальмової олії.
  • Ця сертифікація може допомогти Вам отримати доступ до нових ринків
  • Ви будете мати поглиблену оцінку простежуваності Вашого продукту за допомогою аудиторів ISACert, компетентних в RSPO.

Ваш бізнес буде з'являтися в базах даних RSPO, що надасть Вам більш широке визнання і створення більшої довіри клієнтів.

Сертифікація RSPO управляється членами RSPO, і учасниками його діяльності різного походження, в тому числі плантаційними компаніями, переробниками і торговцями, виробниками споживчих товарів і роздрібними торговцями продукції з пальмового масла, фінансовими установами, неурядовими екологічними організаціями та неурядовими громадськими організаціями з багатьох країн, які виробляють або використовують пальмову олію.

Ланцюжок поставок пальмової олії, від тропіків до його використання в якості інгредієнта в роздрібних продуктах у всьому світі, є складним. Для того, щоб забезпечити довіру до стійкості в кінці ланцюжка поставок, всі організації ланцюжка поставок, які мають право власності і фізично обробляють RSPO сертифіковану пальмову олію і продукти з пальмової олії сталого виробництва, повинні бути сертифіковані.

Сертифікація ланцюжка поставок RSPO забезпечує цілісність сталої пальмової олії, тобто, що пальмова олія, яка продається як екологічно чиста пальмова олія, дійсно була вироблена на сертифікованих плантаціях.

В рамках сертифікації RSPO існує чотири моделі ланцюжка поставок:

ІДЕНТИФІКАЦІЯ ЗБЕРІГАННЯ - Стала пальмова олія з одного сертифікованого ідентифікованого джерела зберігається окремо від звичайного пальмової олії на протязі ланцюжка поставок.

СЕГРЕГАЦІЯ - Стала пальмова олія з сертифікованих джерел зберігається окремо від звичайної пальмової олії на протязі ланцюжка поставок.

МАСОВИЙ БАЛАНС - Стала пальмова олія з сертифікованих джерел змішується зі звичайною пальмовою олією на протязі ланцюжка поставок.

ЗЕЛЕНА ПАЛЬМА (GREEN PALM) / ЗАПИС ТА ВИМОГА - Ланцюг не контролюється на наявність стійкої пальмової олії. Виробники і роздрібні продавці можуть купити сертифікат GreenPalm від RSPO сертифікованого виробника.

Для того, щоб взяти участь в RSPO або GreenPalm сертифікації, Ваша організація повинна стати членом RSPO або GreenPalm. Ви можете подати заявку на членство в рядку на сайті RSPO або GreenPalm.

Придатне для друкування керівництво з викладом стандарту ланцюжка поставок RSPO і його переваги для різних типів організацій може бути завантажене з веб-сайту RSPO.

Будь ласка, зв'яжіться з ISACert (info@isacert.com.ua) для отримання останньої інформації про стандарт.

Аудит і сертифікація згідно стандарту RSPO проводиться під акредитацією ISACert, Еде, Нідерланди.

Сертифікація RSPO застосовна для ланцюжка поставок суб'єктів, які:

- Володіють RSPO сертифікованими сталими продуктами за пальмової олії

- Фізично обробляють RSPO сертифіковані сталі продукти з пальмової олії (зберігання, переробка, упаковка і т.д.)

- Використовують вимоги RSPO (бізнес для бізнесу, або бізнес для споживача)

Сертифікація відповідно до стандарту ланцюжка поставок RSPO може бути поєднана з іншими стандартами, такими як IFS, BRC чи FSSC22000. ISACert може запропонувати Вам таке поєднання.

Зацікавлені? • Пишіть на info@isacert.com.ua для запиту про надання інформації

ISACert є провідним органом з аудитування, перевірки і сертифікації харчових продуктів і ланцюжків поставок, пов'язаних з продуктами харчування. ISACert забезпечує авторитетні аудиторські і сертифікаційні послуги по всьому світу. Ми проводимо докладні і складні перевірки на рівні, який відповідає очікуванням всіх зацікавлених сторін. Ми вважаємо, що наш обов'язок - не тільки оцінити наших клієнтів, які перевіряються згідно пов'язаних стандартів, але і вести їх до подальшого поліпшення їх показників безпеки харчових продуктів в цілому