Сертифікація UTZ – краще сільське господарство, краще майбутнє

ISACert підтримує Вашу трансформацію в бік стійких продуктів

Споживачі все більше вимагають права знати, звідки надходить продукція, і що вони була виготовлена з повною відповідальністю. Приєднання до всесвітньо відомої схеми сертифікації UTZ показує клієнтам Вашу прихильність до людей і навколишнього середовища, а також допомагає створити світ, де стале сільське господарство є нормою. Покупці Вашої продукції, а також особи, що формують громадську думку на ринку, вимагають гарантій відданості Вашої компанії до сталого розвитку, гарантуєте Ви, наприклад, що какао, кава, чай або фундук виготовлені шляхом сталого виробництва? Чи в змозі Ви забезпечити ці гарантії і чи прийняті вони в усьому світі? Чи підтверджує незалежна третя сторона Ваше належне ведення сільського господарства? Чи вимагають Ваші клієнти від Вас докази сертифікації згідно стандарту ланцюга поставок UTZ? Ви хочете, щоб Ваша компанія перевірялася добре зарекомендованим органом з сертифікації з досвідченими аудиторами, які знаються на Вашому бізнесі?

ISACert пропонує сертифікацію ланцюжка поставок UTZ для всіх компаній в ланцюзі поставок продуктів харчування. Сертифікація UTZ може бути запропонована як

 • одиночна сертифікація
 • сертифікація декількох місцезнаходжень.

На етапі подачі заявки ми повідомимо Вам найкраще рішення, що відповідає Вашим вимогам.

ISACert спеціалізується на сертифікації таких компаній, як ваша. Аудитори ISACert достатньо кваліфіковані, щоб об'єднати аудит з ланцюжку поставок UTZ з стандартами з безпеки харчових продуктів (BRC-Продукти харчування, IFS-Продукти харчування або FSSC 22000) або іншими стандартами з сертифікації ланцюжка поставок, наприклад, стандартом ланцюжку поставок RSPO.

Перебуваючи в тісному контакті з власником стандарту UTZ, ми тримаємо Вас в курсі останньої інформації та інтерпретації стандарту, так що Ви будете повністю готові, коли аудит буде проводитися.

 • Сертифікація UTZ зміцнює Вашу репутацію - споживачі все більше вимагають права знати, звідки надходить продукція, і що вона була виготовлена з повною відповідальністю. Приєднання до всесвітньо відомої схеми сертифікації UTZ показує клієнтам Вашу прихильність до людей і навколишнього середовища, а також допомагає створити світ, де стале сільське господарство є нормою.
 • Ви робите Ваших клієнтів щасливими - споживачі все більше вимагають права знати, звідки надходить продукція, і що вони була виготовлена з повною відповідальністю. Приєднання до всесвітньо відомої схеми сертифікації UTZ показує клієнтам Вашу прихильність до людей і навколишнього середовища, а також допомагає створити світ, де стале сільське господарство є нормою.
 • Ви будете мати поглиблену оцінку простежуваності Вашого виробництва компетентними аудиторами ISACert в сфері UTZ.
 • Ваш бізнес з'явиться в базах даних UTZ, що надасть Вам більш широке визнання і створення більшої довіри клієнтів.

Для того, щоб взяти участь в сертифікації UTZ, Ваша організація повинна стати членом UTZ. Ви можете подати заявку на членство на сайті UTZ.

Корисний документ для сертифікації УТЗ можна завантажити з веб-сайту UTZ. Версія для друку.

Будь ласка, зв'яжіться з ISACert (info@isacert.com.ua) для отримання останньої інформації про стандарт.

Аудит і сертифікація згідно UTZ проводиться під акредитацією ISACert BV, Еде, Нідерланди.

Роздрібні продавці і виробники використовують сертифікацію УТЗ. Сертифікація UTZ застосовна для ланцюжка поставок суб'єктів, які:

 • Мають право власності на товар (кава, какао, чай або фундук)
 • Фізично обробляють товар (зберігання, переробка, упаковка і т.д.)
 • Використовують вимоги RSPO (бізнес для бізнесу, або бізнес для споживача)

ISACert пропонує 3 рівня UTZ:

 1. Ідентифікація (IP): Ідентифікація сертифікованого виробника / групи виробників підтримується по всьому ланцюжку поставок. Продукт можна прослідкувати за весь шлях до виробника або групи виробників, де він бере свій початок.
 2. Сегрегація (SG): UTZ сертифікований продукт від різних виробників або груп виробників є змішаним. Продукт був вироблений UTZ сертифікованим виробником або групою виробників, проте ідентичність конкретних виробників втрачається.
 3. Баланс маси (МБ) (примітка: тільки для UTZ сертифікованого какао): адміністративна простежуваність сертифікованого продукту. Масовий баланс простежуваності дозволяє пропорціонувати випуск продукції, яка буде продаватися як UTZ сертифікована, з кількістю UTZ сертифікованими подачами.

Зацікавлені? • Пишіть на info@isacert.com.ua для запиту про надання інформації

ISACert є провідним органом з аудитування, перевірки і сертифікації харчових продуктів і ланцюжків поставок, пов'язаних з продуктами харчування. ISACert забезпечує авторитетні аудиторські і сертифікаційні послуги по всьому світу. Ми проводимо докладні і складні перевірки на рівні, який відповідає очікуванням всіх зацікавлених сторін. Ми вважаємо, що наш обов'язок - не тільки оцінити наших клієнтів, які перевіряються згідно пов'язаних стандартів, але і вести їх до подальшого поліпшення їх показників безпеки харчових продуктів в цілому