Чому обирають ISACert?

 Як досвідчений сертифікаційний орган, спеціалізований тільки в сертифікації харчової промисловості, з цінною діловою репутацією та досвідом, ISACert має справжнє і глибоко укорінене розуміння потреб бізнесу наших клієнтів сьогодні. На нашу думку, необхідно:

  1. Для досягнення відповідності вимогам Ваших клієнтів (роздрібних торговців) і збільшення частки ринку при розширенні на нові ринки – В динамічному і постійно мінливому світі харчового бізнесу для досягнення довіри і стійкого зростання Ваших виручки та доходів Вам потрібно підтримувати системи менеджменту безпеки харчових продуктів і менеджменту якості на рівні, який відповідає міжнародним стандартам і продемонструвати споживачам, продавцям, ресторанним мережам і світовим виробникам шляхом набуття надійної сертифікації.

ISACert є одним з провідних аудиторських та сертифікаційних органів в харчових та інших пов’язаних ланцюгів, що здійснює послуги з аудиту і сертифікації для організацій в більш ніж 56 країнах по всьому світу. Наші сертифікати визнані і прийняті на міжнародному рівні.

Наша компанія допоможе Вам відповідати вимогам Ваших клієнтів (підприємств роздрібної торгівлі, ресторанних мереж і світових виробників) і продемонструвати, що Ви йдете безпомилковим шляхом. Наші послуги допоможуть Вам гарантувати безпеку та якість своєї продукції, поліпшити свої внутрішні процеси і, нарешті, допомогти Вам досягти нових ринків.

  1. Отримати сертифікаційні послуги, які відповідають Вашим специфічним потребам – ISACert має великий досвід проведення аудитів другої сторони для міжнародних роздрібних торговців і виробників, і ми знаємо в деталях вимоги, встановлені Вашими клієнтами. Ми порадимо Вам найкраще рішення для Ваших потреб у межах наших можливостей і заявлених вимог.

Ще однією перевагою ISACert є те, що ми знаходимося в тісному контакті з власниками стандартів. Ми приймаємо участь в оцінці критеріїв і процедур. Ми просуваємо Ваші інтереси для чітких і реалістичних вимог. 

  1. Отримати повний спектр послуг – Наші аудитори – місцеві і досвідчені у Вашій галузі. Вони говорять з робітниками однією мовою. Це робить спілкування простіше. Наші аудитори об’єднують вимоги міжнародних стандартів і законодавства зі знанням місцевих умов і законодавства. Вони розуміють і знають Ваш бізнес. Немає більше недоречних, оманливих або навіть дурних питань під час співбесіди Ваших співробітників та аудиту технології і виробничих потужностей. Кожен аудитор проходить навчання і оцінку на регулярній основі. Вибираючи нас як партнера, Ви будете обізнані про всі етапи процесу сертифікації від планування аудиту до передачі результатів Вашій компанії та власнику схеми. Наш спеціально створений електронний додаток ” Supplier Auditing Management tool ” (SAM) допоможе Вам у цьому.
  1. Отримати доступні послуги з аудиту і сертифікації – Наша спеціалізація і ефективність дозволяють будь-якій організації харчової сфери дозволити собі наші послуги, тому що ми розуміємо, що управління продовольчим бізнесом – це складне завдання, і, хоча сертифікація є важливою, проте, це не єдине завдання харчових промисловців.